Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Ми знову зустрічаємо гостей!

07 лютого 2020 року з робочим візитом м. Запоріжжя відвідав заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський; Ніна Іларіонова, державний експерт експертної групи з питань управління Міністерства освіти і науки України та представники Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Першим навчальним закладом професійної (професійно-технічної) освіти м. Запоріжжя, який відвідав Петро Коржевський, став Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Презентацію навчального закладу, директор Олександр Базь, розпочав з ознайомлення присутніх з історії училища, особливо було зазначено що у 2020 році Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», буде відзначати свій ювілей – 100 річчя з дня заснування. Знайомство гостей з навчальним закладом продовжилось у студентському гуртожитку, в якому на сьогоднішній день проживає 270 учнів. Після цього гості відвідали майстерні училища, особливо вразили гостей інструментальна комора та комора готової продукції. Окрім того, Олександр Базь ознайомив присутніх гостей з матеріально-технічним оснащенням «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів», який був відкритий за державні кошти. Велику увагу гостей привернув «Навчально-практичного центру підготовки операторів верстатів з програмним керуванням», який було відкрито за рахунок соціального партнера нашого навчального закладу – підприємства АТ «Мотор Січ».

Петро Коржевський дав високу оцінку навчальному закладу, особливо він відмітив тісну та плідну співпрацю ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» з АТ «Мотор Січ» - так-як це є запорукою подальшого розвитку та вдосконалення будь-якого навчального закладу.

Лариса Савінська

заступник директора

з навчально-виховної роботи

 

 

 

 

 
2020-02-11

Незвичайні новорічні подарунки

18.12.2019 в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулося незвичайне свято – урочисте відкриття «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів». Це найкращий подарунок для педагогічного колективу училища та наших учнів напередодні Новорічних свят!

Яке ж свято відбувається без гостей? Ось і до нас завітали шановні гості: заступник директора департаменту – начальник управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Сороченко Олена Вікторівна, заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Жук Євген Григорович, депутат обласної ради Хвостак Василь Володимирович, заступник виконавчого директора Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Сапронов Валерій Іванович, ректор Запорізького національного університету (Запорізька політехніка) Беліков Сергій Борисович, директори та старші майстри державних навчальних закладів Запоріжжя та Запо різької області.

У виступах запрошених червоною лінією пройшла тема необхідності нових підходів до професійної підготовки учнів. Дуже приємно було чути про те, що не зважаючи на труднощі в економічному та політичному розвитку держави, колектив училища зміг довести, що в стані йти вперед, розвивати та вдосконалювати свою методичну та матеріально-технічну базу. Мабуть тому нам довірили створення сучасного навчально-практичного центру.

Директор училища Базь Олександр Станіславович запевнив присутніх, що наш колектив і надалі буде розвиватись, змінюватись, оновлюватись і не зупинятись на досягнутих позиціях.

Урочистим моментом свята стало традиційне перерізання стрічки Сороченко О.В. та Базем О.С. Олександр Станіславович з гордістю запросив присутніх пройти до новоствореного «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів».

Всі гості були раді побачити сучасний дизайн оформлення навчально-практичного центру та його оснащення. В центрі задіяні більше 20 одиниць інноваційного слюсарного обладнання, ріжучих, вимірювальних та допоміжних інструментів. Крім того, навчально-практичний центр обладнаний сучасною інтерактивною дошкою для демонстрування прогресивних методів та засобів слюсарної обробки, адже життя не стоїть на місті і в кожній професії систематично відбуваються якісні зміни.

З відкриттям «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів», наше училище зможе розширити спектр підготовки за слюсарними професіями. Вже сьогодні ми готуємо «Слюсарів-складальників двигунів», «Слюсарів-інструментальників», «Слюсарів з механоскладальних робіт».

Чим же оснащений новий навчально-практичний центр слюсарної обробки матеріалів? Це два свердлильних верстата австрійської фірми «BЕRNARDO» моделі ТВ16Т, ножна гільйотина, дводискові заточні верстати моделі DS175S, комбінований пристрій до складу якого входять ножиці, листогиб та вальці, кутовий шліфувальний верстат, кутова шліфувальна машина, стрічковопильний верстат по металу моделі EBS 181, пневмогайковерти. На кожного учня передбачені комплекти слюсарного ріжучого та вимірюючого інструменту.

Завдяки новому центру та його технічним можливостям наші випускники дійсно стануть висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітниками, якими будемо пишатися не тільки ми а й роботодавці.

Всі гості побажали нашому творчому колективу подальших перемог, натхнення і всіляких успіхів.

Лариса Савінська

заст. директора з НВР

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

 

 
2019-12-19

Готуємось до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

У 2020 н.р. на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» буде проведений Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед здобувачів  професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Верстатник широкого профілю».

11.12.2019 відповідно до листа Державної наукової установи  «Інститут модернізації змісту освіти» на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено засідання предметної комісії з розроблення теоретичних і практичних завдань конкурсу.

В роботі засідання прийняли участь Богданович Ольга Іванівна, методист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», директор НМЦ ПТО у Запорізький області Паржницький О.В., заст. директора НМЦ ПТО у Запорізький області Петерик С.М., методисти НМЦ ПТО у Запорізький області Костюк А.В. та Немченко М.М.

Експертів - консультантів предметно - методичної комісії Всеукраїнського конкурсу з фахової майстерності представляли педагогічні працівники майже з усіх областей України: Дніпровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернігівської та з м. Київ.

Експертів – консультантів приймав колектив ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» но чолі з директором училища Базь О.С., який розповів учасникам засідання про історію та сьогодення нашого навчального закладу, Подлужний А.С, старший майстер училища, ознайомив присутніх з матеріальною базою та продемонстрував робочі місця для майбутніх конкурсантів – учасників Всеукраїнського конкурсу.

Заступники директора Савінська Л.М. та Пеньков А.М. представили на розсуд та обговорення технічні креслення, згідно яких учасники мають виготовити конкурсні деталі.

Крім того учасники засідання розробили варіанти тестових завдань з предметів «Технологія верстатних робіт», «Матеріалознавство», «Електротехніка», «Допуски та технічні вимірювання», «Охорона праці» та «Технічне креслення».

По закінченню роботи всі учасники засідання предметно-методичної комісії висловили подяку адміністрації училища за теплий прийом, висловили свої позитивні враження від нашого навчального закладу та побажали нашому колективу подальших успіхів та процвітання.

Савінська Л.М., заст. директора з НВР ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Захаренко Г.С., викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 

  
2019-12-19

Обласний семінар-практикум старших майстрів

21 листопада 2019 року на базі професійного навчального закладу ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» проходив обласний семінар-практикум старших майстрів. З теми: «Професійно-практична підготовка здобувачів професійної освіти в сучасних умовах виробництва».

Участь в семінарі прийняли:

Директор НМЦ ПТО у Запорізькій області, к.п.н. Паржницький О.В.; Заступник начальника управління кадрами АТ «Мотор Січ» Жук Є.Г.; Директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Базь О.С.; Керівник обласного семінару-практикуму – методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна, та старші майстри  області.

Директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Базь О.С. у своєму виступі розповів про перспективи розвитку навчального закладу, задачі які стоять перед колективом на сучасному етапі.

В свою чергу Паржницький О.В. розкрив актуальні тенденції розвитку професійної освіти Запорізької області.

На семінарі розглянули тему особливості взаємовідносин навчального закладу з  АТ «Мотор Січ» яке є базовим підприємством.

Після чого була проведена екскурсія на АТ «Мотор Січ» та музей Техніки Богуслаєва,  де і були підведені підсумки роботи обласний семінар-практикум старших майстрів.

 

 

 

 

 

 

 
2019-12-04

День кар'єри кар'єри

7 листопада, в Розівській ЗОШ №1, відбувся профорієнтаційний захід «Денькар'єри « PROFI DAY»  для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Гостями цього проекту були і педагогічні працівники нашого навчального закладу. Вони виступили перед майбутніми абітурієнтами, розповіли про професії, які можна отримати в училищі. Випускники дуже уважно слухали практичні лекції від спеціалістів,переглядали  цікаві відеоролики, а особливо їм сподобався анімаційний фільм, який в жвавій формі, за допомогою мультиплікаційних героїв,відобразив усі професії,яким навчають у нашому навчальному закладі.  

Сподіваємося, в подальшому, ці учні стануть до лав ДНЗ «Запорізьке ВПУМ».

 

 

 

 
2019-11-13

Ми на Ярмарку Освіти -2019!

6-8 листопада в приміщенні виставкового центру Козак Палац проходить профорієнтаційний захід Ярмарок Освіти -2019 «Живи і працюй в Україні!» В цьому профорієнтаційному заході приймає участь і наш навчальний заклад.

Сьогодні у Козак Палаці ми виставили діючу модель токарно-гвинторізного верстату 16К20 і учні шкіл мають можливість отримати перші практичні навички в роботі за токарним верстатом.

Інформацію про професії які можна опанувати у нашому навчальному закладі, школярі Запоріжжя отримують у вигляді інформаційних листівок та професійних консультацій педагогічних працівників та учнів училища.

Двері нашого навчального закладу завжди відкриті для майбутніх абітурієнтів.

Чекаємо на вас!

Викладачі спецдисциплін

Ганна Захаренко

Оксана Голець

 

 

 

 
2019-11-07

Вітаємо учасників професійних змагань Worlds Skills

24-26 жовтня 2019 року в Запоріжжі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2019-2020 роках. Участь у такому конкурсі – це хороша можливість перевірити себе і свої навички в справі.

Від ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» участь у професійних змаганнях прийняли учні:

  1. Конопчук Андрей - компетенція слюсарні роботи
  2. Васильєв Валентин – компетенція токарні роботи
  3. Чуваков Дмитро – компетенція токарні роботи
  4. Лачинов Максим - компетенція зварювальні роботи

Наші хлопці показали достойні результати. Так, Конопчук Андрій посів 5 місце серед 17 учасників, Лачинов Максим посів 5 місце серед 18 учасників. Вони отримали дипломи за участь у конкурсі.

Учень Васильєв Валентин посів 2 місце у компетенції токар, Чуваков Дмитро - 3 місце. Учні отримали дипломи та сертифікати на грошову премію.

Наші  конкурсанти ретельно готувались до конкурсу з допомогою своїх наставників. Наших конкурсантів готували майстри виробничого навчання: Безденежних Л.В., Похилюк Г.М., Притиченко А.В. та Скрипник В.П.

Отримані нашими учнями результати підкреслюють, що підготовка робітничих кадрів в нашому навчальному закладі проводиться на достойному рівні та відповідає професійним вимогам.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

2019-11-04

Твоя професія це твоє майбутнє

12 березня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провів Запорізький міський центр зайнятості «PROFILAND»

Захід проходив для учнів 9 класів у Будинку культури «Металург». Педагогічні працівники та учні нашого навчального закладу презентували присутнім робітничі професії, які вони можуть отримати в нашому училищі, а також про умови вступу до навчального закладу.

керівник гуртка

Людмила Сичевська
2019-03-15

Світ робітничих професій

13 березня Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» прийняло участь у заході, який провела Василівська  районна філія Запорізького обласного центру зайнятості.

Захід проходив для учнів 9 класів у ДНЗ «Василівськомупрофесійному ліцеї» працівники нашого навчального закладу презентували присутнім робітничі професії, які вони можуть отримати в нашому училищі, а також про умови вступу до навчального закладу.

керівник гуртка

Людмила Сичевська
2019-03-15

МИ ГОТОВІ ДО ЗМІН В ОСВІТІ !

З питаннями щодо готовності Запорізького регіону до розробки і реалізації навчальних програм та професійних стандартів в нашу область завітали старший спеціаліст з кваліфікацій Європейського фонду освіти Ар’єн Дей, міжнародний експерт з питань змісту освіти та якості освіти Європейського фонду освіти Відмантас Тутліс, державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Пономарьова Г.О., начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Паржницький В.В.

Міжнародні експерти побували і в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Директор училища Базь О. С. ознайомив їх з матеріально-технічною базою, розповів про історію училища, його сьогоденне життя, провів екскурсію навчальним закладом. Гості відвідали «Навчально-практичний центр підготовки операторів верстатів з програмним керуванням». Роботу верстату АТПР 2М12 продемонстрував майстер виробничого навчання Козачков О. І.

Після екскурсії був проведений «круглий стіл» за участю головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Ципріанової С.Г., директора НМЦ ПТО у Запорізький області Паржницького О.В., заступника директора НМЦ ПТО у Запорізький області Петерик С.М., адміністрації, педагогічних працівників та учнів училища.

При обговоренні майбутнього розвитку професійної системи навчання активну участь приймали учениці гр.4/15 Добрянська О. та Попович О., які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з ПК». Вони розповіли нашим гостям про вибір своєї професії та про плани на майбутнє.

З презентацією на тему «Формування компетентності учнів в ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» виступила спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Захаренко Г.С. Вона презентувала присутнім фрагменти відеозаписів, де наші учні захищають свої випускні роботи на іноземній мові. Гості були приємно здивовані тим, що учні ПТНЗ можуть таким чином представляли свої отримані в училищі знання.

Гості були дуже задоволені візитом в наш навчальний заклад і запевнили, що такий творчий колектив зможе прийняти активну участь в розробці інноваційних професійних стандартів.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології
2018-12-07