Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Перший крок до мрії!

28 лютого 2020 р. в групі №7/19, які вчаться за професією «Слюсар-інструментальник, електрогазозварник», відбулася поетапна кваліфікаційна атестація для присвоєння учням  III розряду за професією «Слюсар-інструментальник».

Проміжна атестація проводиться з метою визначення відповідності рівня та якості підготовки учнів, повноти і міцності теоретичних знань, умінь і навичок з предметів спеціальних дисциплін та професійної підготовки, сформованості умінь і навичок, що дозволяють виконувати різні види робіт за професією.

Для проведення поетапної атестації була створена комісія, до складу якої входили: директор училища Базь Олександр Станіславович, його заступники: Пеньков Антон Миколайович, Савінська Лариса Мусіївна, старший майстер Подлужний Андрій Сергійович, викладач спецдисциплін Витрішко Марина Олександрівна та  майсер  в / н Єрмаков Микола Анатолійович.

Хочеться відзначити  відповіді учнів, які були найбільш повними, логічно побудованими та чіткими: Павлівський Степан, Буряченко Віталій, Заєць Сергій.

Наступним кроком для групи є засвоєння теоретичних та практичних знань з професії «Електрогазозварник». Хочеться побажати всім учням міцного здоров’я, віри і впевненості у свої власні сили, наснаги і оптимізму. Нехай обрана дорога, якою здійснюються перші кроки в професії, приведе до успіху.

Викладч спецдисциплін Витрішко М.О.

 

 

 
2020-03-04

В добру путь!

5 лютого відбувся захист державної кваліфікаційної атестації учнів групи №10/16 з професії «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт».

Державна кваліфікаційна атестація - це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України „Про професійно-технічну освіту", Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, та інших законодавчих актів України.

Атестація проводилась державною кваліфікаційною комісією у спеціально підготовленій аудиторії, оснащеною наочними посібниками, відповідним обладнанням, наочністю.

Всі випускники виявили бажання продовжити свою трудову діяльність на базовому підприємстві АТ «Мотор Січ».

Адміністрація закладу, викладачі та майстри виробничого навчання бажають нашим випускникам, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності стали набуті в стінах нашого учбового закладу теоретичні та практичні знання.

Викладач спецдисциплін Решетова В.В.

 

 

 

 
2020-02-11

Так народжуються контролери технічного контролю

Учениці випускної групи «Контролер верстатних та слюсарних робіт. (Верстатні роботи)» готуються до щоденного практичного навчання на АТ «Мотор Січ».

 

 
2020-01-30

ЗРОБИ СОБІ ПОДАРУНОК

27.12.2019 напередодні зимових свят в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся державний  кваліфікаційний іспит учнів, які навчались за професією «Токар».

Іспит був незвичайним, так як окрім голови кваліфікаційної комісії Євгена Григоровича Жука, заступника начальника відділу кадрів  АТ «Мотор Січ», був присутній старший майстер цеху № 25.

Наші учні-майбутні токарі добре підготувались до захисту і надавали змістовні, кваліфіковані відповіді на всі запитання комісії. Таким чином кожен учень отримав ІV розряд за професією «Токар» та зробив собі гарний Новорічний подарунок!

Шановні наші випускники! Вітаємо вас із достойним захистом та бажаємо Вам всіляких успіхів на вашому життєвому шляху!

Ганна  Захаренко,

викладач спецтехнології

ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 

 

 
2019-12-27

Захищали другий кваліфікаційний розряд

16 грудня учні другого курсу гр.17/18 захищали другий кваліфікаційний розряд з професії "Електрогазозварник".

 

 
2019-12-23

Іспити - результат навчальної діяльності

Кожна людина у своєму житті здає численну кількість іспитів. І кожного разу вона хвилюється, тому що іспити – це результат навчальних або практичних досягнень, і завжди кожному з нас хочеться продемонструвати свої знання на саму високу оцінку.

Ось і дівчата, які навчаються у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» на ІІ курсі за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт. (Верстатні роботи)», сьогодні дуже хвилюються, бо вони здають поетапні кваліфікаційні іспити на ІV розряд.

Наші учениці ретельно готувались до іспитів: прослухали курс теорії, написали письмове завдання на виконання комплексної кваліфікаційної роботи, пройшли практику на підприємстві - замовнику кадрів АТ «Мотор Січ», відвідали додаткові консультації.

Як результат -дівчата за підсумками іспитів отримали право продовжувати навчання на отримання V кваліфікаційного розряду та диплому за професією.

Хай щастить вам, дівчата! Всіляких вам успіхів!

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології

 

 

 
2019-12-09

Урок – батл

5 листопада учні третього та другого курсів зійшлись у поєдинку на уроці спецтехнології. З’ясовували хто краще знає зварювальну справу.  Нажаль  учнів 2 курсу підкосило «Матеріалознавство». Хлопці програли досвідченим 3-курсникам з рахунком 10.5 : 12. Урок пройшов на одному подиху! Реванш призначили на «Тиждень зварювання», який відбудеться в квітні.

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В.
2019-11-07

Верстатники рулять

Не так – то просто стати справжнім спеціалістом своєї справи. Ось і учні групи 6/16 вже четвертий рік навчаються за складною професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням». Учні вже пройшли повну атестацію за професією «Верстатник широкого профілю», а 11.10.2019 вони склали кваліфікаційний іспит на отримання ІІ кваліфікаційного розряду «Оператор верстатів з програмним керуванням».

Ці іспити виявились набагато складнішими, адже було необхідно розповісти про призначення та основні вузли верстатів з програмним керуванням, розповісти про основні принципи їх роботи. Кожен учень написав курсову роботу про верстат з програмним керуванням, за яким він проходить практику на АТ «Мотор Січ». Майбутні кваліфіковані робітники користувались технічними паспортами верстатів з програмним керуванням та інформацією зі сторінок сайтів Інтернет- мережі.

На диво дівчата групи підготувались до поетапної атестації набагато краще, ніж хлопці! В цілому група захистилась на високому рівні, а попереду – випускний кваліфікаційний іспит, який будуть приймати  представники нашого соціального партнера – АТ «Мотор Січ». 

Сподіваємось, що наші учні нас не підведуть і продемонструють достойні знання, отримані на уроках теоретичного  та практичного навчання.

Захаренко Г.С.

викладач спецтехнології ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

2019-10-16

Поетапна атестація в групі №12/17 з професії «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

13 вересня 2019року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна  атестація на встановлення 4 кваліфікаційного  розряду з  професії «Електрогазозварник».  Атестацію складали учні третього курсу групи №12/17.

Захист кваліфікаційної атестації складався  з наступних етапів:

а) контроль  знань з предметів загальнотехнічного і професійного циклу ( тести);

б) індивідуальний захист кожним учнем  рівня своєї кваліфікації, щодо технології виконання перевірочної роботи на засіданні атестаційної комісії.

Результати атестації:

22%-вищий рівень знань(10;11;12б);

39%-достатній рівень(7,8,9б);

39%- середній рівень (6,5,4б).

Викладач спецдисциплін

Решетова В.В
2019-09-19

Ще один крок до успіху!

Не вспів розпочатись новий навчальний рік, як в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відбулась поетапна кваліфікаційна атестація. Право на присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду за професією «Токар» відстоювали учні ІІ курсу групи 11/18.

Часу на підготовку до захисту було зовсім обмаль- всього два тижня, але коли прагнеш до певних успіхів та намагаєшся стати справжнім спеціалістом, час не має значення. Це ділом довели наші майбутні токарі. 

Кваліфікаційна комісія училища на чолі з директором Базь О.С. виставила учням високі оцінки за відповіді.

Молодці хлопці! До отримання ІV випускного розряду Вам залишився ще один крок! Тож бажаємо Вам успіхів у підготовці до Державної кваліфікаційної атестації, де ваші знання будуть оцінювати представники нашого соціального партнера АТ «Мотор Січ».

Захаренко Г.С.,

викладач спеціальної технології

2019-09-16