Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Цифрова безпека – це важливо!!!

08.10.2020 року інспектор юнвінальної превенції Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції в Запорізькій області капітан Лень Н.В., провела з учнями начального закладу інформаційно - роз’яснювальну лекцію з питань цифрової безпеки, захисту прав і свобод неповнолітніх у цифровому середовищі, шантажу в цифровому просторі.

 
2020-10-08

Тиждень предмета «Фізична культура»

Найголовнішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

З метою популяризації здорового способу життя 21-25 вересня 2020 року в нашому училищі було проведено Тиждень фізичної культури та спорту.

Протягом тижня керівник фізичного виховання Озмітель Олександр Олександрович та викладач фізичної культури Гринько Євгеній Олегович проводили різноманітні спортивні заходи, а саме:

1. Понеділок, 21 вересня: розіграна першість училища з шашок та проведена товариська зустріч з міні-футболу «Збірна училища» - «І курс»;

 

 

 

2.  Вівторок, 22 вересня: ранкова руханка для дівчат перед початком занять та першість училища з шахів;

 

3. Середа, 23 вересня: «Спортивний квест» та змагання з настільного тенісу;

 

  

4. Четвер, 24 вересня: товариська гра з волейболу «Збірна училища» - «Збірна співробітників».

 

5. П’ятниця, 25 вересня: у рамках атестаційної компанії викладачем фізичного виховання Озмітелем Олександром Олександровичем було проведено відкритий урок на тему «Загальнофізична підготовка».

 

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Тиждень фізичної культури і спорту - це не тільки змагання, а й повне незабутніх вражень та емоцій свято для здобувачів освіти. Адже завдяки спорту в характері молоді з'являється місце і для спортивної цілеспрямованості.

Керівник фізичного виховання

Озмітель Олександр Олександрович
2020-10-07

Ми пишаємося своїми учнями!

17 вересня 2020 року на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти Запорізької області з професії «Електрогазозварник».

У конкурсі приймали участь 13 представників-переможців І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник».

Наш навчальний заклад представляв Лачинов Максим, учень групи №19/18. Максим посів почесне ІІ місце.

Ми щиро вітаємо Максима з його першим професійним досягненням!
2020-09-25

Шануємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє

У п'ятницю, 20 вересня, 2019 року, напередодні відзначення Дня партизанської слави і 76-ї річниці визволення міста Запоріжжя, вже не вперше, учні групи №12/17 нашого навчального закладу взяли участь у поновленні надписів на меморіалі «Вічна пам'ять, вічна скорбота» на Капустяному кладовищі.

Працювали всі злагоджено та завзято, бо наші учні шанують пам'ять тих, хто віддав своє життя за щастя майбутніх поколінь.

Бібліотекар Козловська А.М.
2020-03-20

Cвяткування Шевченківських днів

 З першими днями весни ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище Моторобудівник» долучилося до святкування Шевченківських днів та підготували виступи у районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

03. 03. 2020 року учні першого та другого курсів взяли участь в реальній вікторині знавців життя та творчості видатного Кобзаря. З впевненістю Мазанко В. Та Дубяга Д. учні гр. 8/19 правильно відповідали на всі питання та отримали приємні подарунки. Вітаємо їх!

В першій онлайн вікторині наші учні також показали гарний результат: Лєонов О. та Герман Д. гр. 13/18 отримали 10 з 10 правильних відповідей.

Гучні овації зірвали постановки на сцені актової зали адміністрації, які підготували Козловська А. М. та Лінцова Г. Ю.. Дубяга Данило декламував вірш Т.Г.Шевченка двома мовами (українською та англійською), Холод Д., Істоміна Д, Мазанко В. інсценували фрагменти з життя юного Тараса «Тиха доленька Тарасова».

Вітаємо учнів з перемогами та вдалими виступами!

 

 

 

 

 
2020-03-04

II місце в історичному квесті серед студентської молоді!

Команда з 10 учнів училища «Моторобудівник» взяли участь в історичному квесті за мотивами Революції Гідності.

Суперниками нашої команди були учні професійних училищ та коледжів міста Запоріжжя, всього 10 команд. В напруженій багатогодинній боротьбі, пройшовши різноманітні локації, учні Моторобудівника вибороли друге місце! Не легким був шлях до переможного місця, треба будо показати і свої знання історії Революції гідності та з історії України в цілому, застосувати творчі вміння, використати практичні знання з першої медичної допомоги та багато іншого.

Дякуємо нашим учням за самовіддачу з якою вони виконували квест! Вітаємо з переможним другим місцем !

 
2020-02-26

«Конфлікти та методи їх вирішення»

«Конфлікти та методи їх вирішення», - з таким гаслом учні групи 2/19  разом  із класним керівником Волковою Ю.А.   провели виховну годину. Метою  було сформувати уявлення учнів про різні варіанти людського спілкування, методи уникання конфліктів і своєчасне їх вирішення, виховування шанобливого ставлення. На початку було проведено бесіду, про те ,що учні розуміють під словом «конфлікт», потім учні розділилися на групи. Перша група пояснювала ,кого ми називаємо «конфліктною людиною». Друга, що означає «конфліктна ситуація». Третя група з’ясовувала значення слова «інцидент». Четверта пояснювала значення слова «компроміс». Для підготовки учні отримали кольорові папірці на яких записували свої думки та декілька хвилин.  

Після висловлювань та обговорень на дошці учням було надано чотири слова- пристосування,уникнення,співпраця,суперництво. Викладач запропонував учням зробити асоціограми з поданими словами. Більшість учнів згадали слова, які асоціювалися у них з кожним із чотирьох слів.

Після асоціограми викладач розповів про соціологичні результати опитувань і наголосив,що варто замислитися над тим,як навчитися відловлювати конфлікти ще до їх початку.

Останнім єтапом виховної години була творча вправа. Викладач починає фразу, учні її продовжують. Не поспішайте реагувати на чуже… Памятайте,що безвихідних ситуацій ... та ін.

Після творчої вправи, кожна група мала змогу записати на дошці усі можливі виходи з конфлікту, завдяки чому формувалось знання у учнів щодо того,що конфлікти часто отруюють людині життя, знижують самооцінку, зрозуміти,що кожен може виявити творчість та придумати нові способи нейтралізації конфліктів.

 

 
2020-02-26

Адміністративна та кримінальна відповідальність правопорушень неповнолітніх

20.02.2020 року, у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» представниками ювенальної пробації м. Запоріжжя, була проведена бесіда для учнів груп №3/19 та №8/19 на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Старші інспектори сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя: Маргарита Демкив, та Іван Мотильов провели лекцію на якій розповіли про адміністративні та кримінальні правопорушення, спираючись на досвід та наводячи приклади тих чи інших злочинів, скоєних неповнолітніми в м. Запоріжжі, розповіли про відповідальність до якої можуть бути притягнуті неповнолітні, за скоєні ними правопорушення.

В процесі бесіди учням було доведено про правила поведінки в громадських місцях, про недопустимість використання в спілкуванні з однолітками та старшими ненормативної лексики, необхідність толерантного відношення до інших.

Вікторія Михайленко

майстер виробничого навчання гр. №8/19

 
2020-02-21

Безпека в Інтернеті

Сьогодні 12.02.2020 до ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» завітала представниця ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області рядова Халіпенко Вікторія Геннадіївна з лекцією «Безпека в Інтернеті». З цікавими прикладами та обговоренням ситуацій з реального життя вона розповіла які небезпеки чекають на молодь на Інтернет сайтах та в соціальних мережах, і якими засобами можна від цього захиститись.

Бібліотекар Козловська А.

 
2020-02-12

Актуальна бесіда щодо профілактики правопорушень

Сьогодні, 06.02.2020, у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області ДПП, була проведена  профілактична бесіда для учнів І курсу  на тему: «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження».

Лейтенанти поліції: Касьян В.П., Биковська І.П., Березкіна Г.О. змістовно розказали про те, що на сьогоднішній день проблема правопорушень неповнолітніх є і залишається однією з гострих проблем українського суспільства, над пошуком шляхів її вирішення працює широке коло фахівців різних наукових галузей: кримінології, юриспруденції, психології, педагогіки, соціальної педагогіки, соціології та правознавства.

Бесіда пройшла змістовно, були проаналізовані причини та умови виникнення адміністративних правопорушень серед здобувачів освіти нашого навчального закладу.

Бібліотекар Козловська А.М.

 

 
2020-02-11