Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

День відкритих дверей

Протягом багатьох років у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» проходять Дні відкритих дверей. Сьогодні молодих людей турбує питання, як знайти справу свого життя, щоб почуватися задоволеним морально і  матеріально , щоб приносити найбільшу користь людям і державі. У кожного свої вимоги до майбутньої професії.

В Україні зростає машинобудівне виробництво і відповідно у роботодавців зростає зацікавленість у працівниках за такими професіями:

- верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням;

- електрогазозварник; слюсар механоскладальних робіт;

- слюсар-складальник двигунів;

- контролер верстатних та слюсарних робіт;

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар-ремонтник;

- токар;

- слюсар-інструментальник;

Всі ці професії можна опанувати  у нашому навчальному закладі. З його стін вийшло десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють  на підприємстві «Мотор Січ». На день відкритих дверей 28 лютого до нас завітали учні шкіл Шевченківського та Заводського районів, а також учні шкіл області.

У даний час в училищі навчається понад 400 учнів. Усі вони отримують стипендію, а ті, хто відмінно навчається та бере активну участь у громадському житті –  підвищену  і персональну.

Усім учням  надається безкоштовне право проживання у гуртожитку.

Та, крім навчання, кожний учень має можливість показати свої вміння та здібності в позаурочний час. В училищі працюють різні спортивні гуртки: футбол, баскетбол, настільний теніс, шашки. А спортсмени училища неодноразово успішно захищали честь на обласних змаганнях.

Випускники  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник», вступаючи у самостійне життя, не лише знають що таке праця, а й мають одну із улюблених професій. Учні можуть продовжувати навчання, адже училище співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, зокрема з Електротехнічним та Авіаційним коледжами.

Двері ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище  «Моторобудівник» завжди відкриті для всіх випускників шкіл.

Чекаємо Вас на навчання!

 2019-03-12