Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Призовник 2019

16 жовтня 2019 року на базі військової частини А1978 м. Запоріжжя, з нагоди святкування «Дня Захисника України», Обласним центром патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради було проведено щорічний обласний конкурс - «Призовник-2019». В змаганнях приймали участь 18 команд, а саме, трудова та студентська молодь Запорізької області. Нашу команду представляли учні училища: Кравецький Арсен (капітан команди), Лебідь Володимир, Компанієць Владлен, Шачко Олексій, Шаповал Максим, Ліподатов Валерій, Смоляний Владислав та Москаленко Валентин.

Вони змагались у восьми конкурсах: огляд строю та пісні, спеціалізована естафета, підтягування на перекладені в бронежилеті вагою 12кг, розбирання та збирання АК-74, одягання засобів захисту дихання (ПЦ-5), стрільба з АК-74 в електронному тирі військової частини, надання першої медичної допомоги в умовах наближених до бойових, комплексна естафета.

Змагання проходили дуже напружено, це відчувалось на протязі усіх етапів конкурсу. Наші учні, майбутні призовники – захисники Вітчизни  приклали максимум своїх зусиль, щоб бути кращими, але хлопцям трохи не вистачило спортивного щастя. За підсумками всіх етапів змагань наша команда посіла почесне 7 місцесеред 18 команд учасниць. Показовим виступом наших учнів для усіх команд та суддів були стройові прийоми зі зброєю, він закінчився бурхливими оплесками, та бажанням учасників змагань і їх керівників, перейняти наш досвід.

Сподіваємось, що на наступних змаганнях наші хлопці будуть кращими, бо вони того варті. 

В. Лопухов

викладач предмету «Захист Вітчизни»2019-10-23