Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Обласні змагання з волейболу серед дівчат

Волейбол - це гра без зупинок, це стукіт м'яча, це скрип кросівок, це потужність і швидкість.

У період з 14 по 22 листопада наші дівчата приймали участь у зональних та фінальних обласних змаганнях з волейболу серед професійних закладів освіти.

Змаганням передувала насичена підготовка. Протягом двох місяців юні спортсменки відвідували тренування та провели ряд контрольних ігор проти коледжів та училищ міста Запоріжжя. Хочеться зазначити, що до вступу до навчального закладу ніхто з дівчат не займався волейболом та привити їм любов до цього чудового виду спорту вдалось вже в стінах спортивного залу.

У зональних змаганнях команда виборола друге місце у групі, та здобула право змагатися у фінальній частини кубку Запорізької області. Незважаючи на брак досвіду команда продемонструвала самовіддачу та жагу до перемоги. Одним з вирішальних факторів результату був брак майстерності. У чотирьох іграх фіналу дівчата зазнали чотирьох поразок. У двох зустрічах перемога фактично вислизала з рук.

Результат змагань говорить про те, що нам є над чим працювати. Вселяє в оптимізм те, що склад команди залишається на наступний рік навчання. Головне бажання, а його у дівчат хоч відбавляй! Плідна робота та тренування обов’язково принесуть свою плоди!

Керівник фізичного виховання

Озмітель Олександр Олександрович

 
2019-12-02

Обласні змагання з баскетболу 3*3. Дівчата - ІІ місце в області. Юнаки – не потрапили до фіналу.

У період з 24 жовтня по 8 листопада проходили кубкові змагання Запорізької області з баскетболу 3*3. Першими свої сили спробували  дівчата, яким протистояли 5 колективів з міста. У ході напруженої боротьби три команди здобули по 6 очок, але за кращою різницею кидків наші спортсменки вирвали з рук суперниць почесне ІІ місце. Хочеться зазначити, що у минулому розіграші кубка ми були ІІІ. Це говорить про те, що дівчата зробили крок вперед! Так тримати!

Наступними «естафету» прийняли хлопці. До нашої «зони» за вихід до фіналу потрапили приблизно рівні за силою команди. Провівши три зустрічі юнаки зазнали дві поразки з однаковим рахунком 3:5, та здобули одну перемогу з рахунком 7:1. Двох набраних балів було недостатньо, щоб продовжити боротьбу у фінальному етапі змагань. Отож трете місце у своїй «зоні».

Дякуємо дівчатам та юнакам за віддачу. Перемоги ще попереду!

Керівник фізичного виховання

Озмітель Олександр Олександрович

 
2019-11-19

Змагання з міні-футболу

У період з 03 по 11 жовтня на базі нашого училища відбулись зональні та фінальні змагання професійних закладів освіти з міні-футболу Запорізької області. Іграм передувала масштабна підготовка, адже наш навчальний заклад вперше приймав спортивні обласні змагання.

У зональному етапі наші хлопці зіграли 4 зустрічі, з яких у двох отримали впевнені перемоги 3:0 над командою ДНЗ "Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей" та 2:0 над ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище». Ще одна зустріч не відбулась, ми отримали легкі два очки – технічна перемога над ДНЗ "Запорізький правобережний  професійний  ліцей". Остання гра вирішувала хто отримає перше місце у групі. Володіючи перевагою та більшою кількістю небезпечних моментів «Моторобудівники» зазнали прикрої поразки з рахунком 0:1 – кривдником виступила команда ДНЗ "Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту". За нами друге місце у групі, та вихід до фінального етапу змагань.

До фіналу, який відбувся 10 жовтня вийшли 7 команд, які були розподілені на дві підгрупи.

Підгрупа А:

-         Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;

-         Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту;

-         Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти (Молочанськ);

-         Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету.

Підгрупа Б:

-         Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту;

-         Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»;

-         Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти.

У першій зустрічі своєї підгрупи наші футболісти не залишили шансів ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» - перемога з рахунком 4:0. Друга гра, знову прикра поразка 0:1, яка лишила нас можливості зайняти перше місце у підгрупі. Цього разу від «Мелитопольців». Вихід у півфінал з другого місця.

Команда була більш ніж зарядженою на перемогу, але чи нефарт, чи переналаштування зіграли з нами злий жарт. У грі за вихід в фінал проти  ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти (Молочанськ)» володіючи колосальною перевагою у другому таймі наша команда зазнала знов таки мінімальної поразки 0:1. За регламентом ігри з ІІІ місце не проводились, команди які поступалися у півфіналах одразу отримували «бронзу». Ми – треті.

Хочеться зазначити, що останній раз ми були здобували призове місце у міні-футболі 4 роки тому – 2015 та знов таки третє місце, а у проміжку один вихід до фінального етапу та два провали – вихід виліт у зональному етапі. Тому цей результат можна назвати без перебільшення успішним.

Склад команди ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»:

-         Звєрєв Данило Віталійович;

-         Колесник Тахір Петрович;

-         Скрипець Денис Олександрович;

-         Шабалін Андрій Дмитрович;

-         Вієнко Олексій Валерійович;

-         Харін Володимир Євгенійович;

-         Чорноготський Леон Євгенійович;

-         Корченков Денис Олексійович;

-         Новгородський Євген Андрійович;

-         Устинов Ярослав Ігорович;

-         Прочан Юрій Юрійович.

Вітаємо наших спортсменів з призовим місцем та бажаємо перемог у майбутньому!

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 

 

 
2019-11-05

Волейбол

26 вересня одразу після проведення теоретичних завданьспортивний зал училища зустрічав волейболістів. Товариські матчі за участі учнів, які входять до складу збірної команди училища та збірної співробітників навчального закладу стали вже доброю традицією. Такі спортивні події допомагають згуртувати наш колектив. Локальне протистояння завершилось на користь більш досвідчених співробітників училища. Це говорить про те, що учням ще є над чим працювати!

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель
2019-11-05

Спартакіада

Щорічно у вересні місяці викладачі фізичної культури проводять відкриття Спартакіади ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» присвячене Всесвітньому Олімпійському тижню та Дню фізичної культури та спорту. Урочисте «Спортивне свято» відбулось 25 вересня на спортивному майданчику нашого училища. Участь у змаганнях прийняли учні усіх груп, дві групи формували одну команду.

Боротьба, емоції, маленькі перемоги та поразки – цього дня було все! До програми змагань входили такі види: біг 60 метрів, стрибок у довжину з місця, метання довбні, стрибки на скакалці, вис на перекладені, штрафний удар, естафета та перетягування канату. За підсумками змагань перше місце серед груп І та ІІ курсів отримала збірна команда «Легіон» (гр. №4/19 та №8/19), серед учнів ІІІ курсу та груп, які навчаються після 11 класу І місце – збірна команда «Пума» (гр. №14/17, гр. №1/17).

Головна мета змагань, а саме виховання спортивного духу у наших юнаків, була реалізована!

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 

 

 

 

 
2019-11-06

Шашки

24 вересня в училищі були проведено змагання з інтелектуального виду спорту, а саме змаганнями з шашок. Ніхто не хотів поступатися та кожен учень продумував свої ходи до дрібниць. За результатами партій місця розподілилися наступним чином, І місце – Аракелян Сергій, ІІ місце – Зімін Денис, ІІІ місце – Липодатов Валерій.

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 
2019-11-05

Дубовка

24 вересня у Центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» на літній сцені відбулися спортивно-масові заходи серед учнівської молоді (Всеукраїнський фізкультурно-оздоровичй захід «Challenge Fest»), а також урочистості, присвячені дню фізичної культури та спорту в Україні. Наш навчальний заклад прийняв більш ніж активну участь у проведенні цього чудового заходу, а саме у святковому флеш-мобі та різноманітних майстер класах. Хочеться зазначити, що керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Озмітель Олександр Олександрович був відзначений грамотою управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації за високі досягнення у розвитку фізичної культури і спорту та з нагоди відзначення дня фізичної культури і спорту в Україні.

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 

 
2019-11-05

Настільний теніс

23 вересня в училищі проходили змагання з настільного тенісу. У змаганнях прийняли участь 16 учнів, 10 з яких пробилися у основний раунд змагань. У ході напруженої боротьби І місце здобув учень групи 13/18 – Харів Володимир, ІІ – Філип Олександр група 7/19, ІІІ – Воловік Данило група 14/17.

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 
2019-11-05

Зарядка

З 23 по 26 вересня у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» проходив тиждень предмету «Фізична культура».

Розпочався «спортивний марафон» с ранкової зарядки у понеділок 23 вересня. Учні разом з співробітниками училища змогли довести, що перший день тижня може бути зовсім не важким, якщо розпочати його на активних та позитивних нотах!

Керівник фізичної культури

Олександр Озмітель

 

  
2019-11-05

«Срібло» у змаганнях «Козацька наснага»!

Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії як країни так і світу. Козаки дивували, та захоплювали, надихали митців на створення своїх шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї.

Згідно з календарем спортивно – масових заходів обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 25 квітня 2019 року відбулись обласні кубкові змагання «Козацька наснага» серед юнаків закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Змагання проходили в ЦПКВ «Дубовий гай» участь у яких приймали 11 збірних!

Команда достойно представила наш навчальний заклад! Так з 8 видів програми змагань, до яких входили: «Естафета», «Перетягування канату», «Підтягування на перекладені», «Поштовх гирь», «Боротьба на пасках», «Піднімання козака», «Втеча полоненого з неволі» та «Метання довбні» - хлопці у двох зайняли І місце («Метання довбні», «Перетягування канату») та ще в двох ІІ місця («Піднімання козака», «Естафета»).

Збірна проявила високий командний дух та жагу до перемоги! За результатами змагань у загальному заліку наша команда посіла ІІ місце!

До складу команди входили:

Васильєв Валентин Вікторович, група 6/16;

Дудник Даніїл Геннадійович, група 10/16;

Кривоніс Максим Олександрович, група 10/16;

Даниленко Дмитро Олександрович, група 12/17;

Снісарь Віталій Вікторович, група 12/17;

Шачко Олексій Сергійович, група 12/17;

Валюх Віталій Віталійович, група 17/18;

Яхно Олег Юрійович, група 17/18.

Разом – ми сила! Вітаємо наших призерів!

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

Озмітель О.О.

 
2019-05-17