Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Майстер Шеф в гуртожитку

Масляна тільки почала збирати валізи на святкування свого свята, а учні Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» вже насолоджувалися смакотою з млинців.

21 лютого 2019 року в гуртожитку відбувся справжній «Майстер Шеф». В змаганні приймали участь дві команди: дівчат, в складі - Змієвської Єлизавети група 15/17, Холод Даши, Алєксєєвої Аліни – групи 5/18, Заєць Світлани, група 16/18, Синіциної Даши – 13/18 та хлопців – Бер Данило, група 11/18, Глушак Сергій – 19/18, Фандеїєчев Аркадій, Васильєв Валентин – 6/16, Романенко Анатолій - 10/16, Хворостяний Сергій, група 19/18.

Незважаючи на те, що у кухні 1-го поверху, де проходила «смачна» боротьба було замало місця, вболівальники змогли таки спостерігати «гарячу» атмосферу конкурсу. А деякі навіть танцювати під сучасну музику, яка звучала з колонки.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста без грудочок, майстер-клас з випікання, товщина млинця та презентація. І перша, і друга ідея подачі була неймовірно красивою. Дівчата виклали свої смаколики в вигляді квітки, а в середині кожної пелюстки поклали джем. Хлопці використали козир – та продемонстрували млинці загорнуті та прикрашені шоколадом.

«Неймовірно смачно та креативно!» - в один голос сказали судді, у складі випускників училища: Запари Максима та Лофердюка Віталія, а вихователь Кулієва-Корчинська Сурач Мусаллимівна зазначила, що у хлопців млинці були тонші, аніж у дівчат!

Завдяки сумісним зусиллям вихователя та завідуючої гуртожитку Назаренко Олени Вікторівни, обидві команди отримали цінний та приємний подарунок – білети до театру імені Володимира Магара на сучасну виставу «Норвегія сьогодні».

Ось таке свято млинців організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку! Всім учасникам та присутнім велике дякую!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.
 2019-02-27