Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

І знову смачний майстер-клас від учнів гуртожитку…

«Люблю я попоїсти» - під таким девізом пройшов майстер-клас на кухні гуртожитку Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 13 березня 2019 року.

Дві команди дівчат групи 5/18, у складі Холод Д., Алєксєєвої А., Косьмін Л., Сніжко О. та хлопців, групи 10/16 – Вієнко О., Романенко А., Клочкова В., та першокурсника Харіна В., групи 13/18, змагалися в професійному приготуванні вареників з картоплею та капустою.

Оцінювалися наступні критерії: здібність замішування тіста, креативність та витонченість ліпки вареників, презентація, основною умовою якої було викладення своїми варениками назви команди, ну і звичайно смакові якості виробу.

Але діти є діти, не обійшлося без веселощів! В ході «запеклої» боротьби, конкуренти не могли не скористатися нагодою, щоб вимастити одне одного мукою. І як ото кажуть в народі: «Видно, що баба хліб пече», так і на нашій кухні кожен міг впевнитися, що учні вареники ліплять!

За процесом приготування тіста та вареників слідкував та трошки допомагав вихователь та вболівальники, які підтримували своїх друзів. Але оцінювати смак та презентацію запросили незалежного суддю та господиню зі стажем – чергову гуртожитку Клименко Тетяну Миколаївну. Не було зазначено де саме вареники дівчат, а де хлопців. Так що оцінювання було об’єктивним та чесним.

До презентації учні віднеслись з особливою творчістю та винахідливістю, хлопці виклали слово-назву команди «ТАРАКАН», а дівчата – «ВКУС». Цього разу перемогли хлопці! Нагородою були смачні солодкі призи, а головною смакотою звичайно були вареники. Бо ніщо так не смакує, як справжня національна, українська страва, яка виготовлена своїми дитячими, але вже професійно-кулінарними ручками!

Ось таке свято шлунку організували вихователь та Учнівська Рада гуртожитку!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

  

  

 

 

 

 2019-03-14