Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Театр в мені…

Як сказав великий режисер-драматург Костянтин Сергійович Станіславський: «Любите искусство в себе, а не себя в искусстве», так і мені хочеться підкреслити для своїх учнів старших курсів – «Ви найкращі глядачі, тому що навчилися любити театр в собі!»

15 жовтня 2019 року учні ІІ, ІІІ та ІV курсів Державного навчального року «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відкрили театральний сезон нового навчального року. Вони відвідали, вже улюблений драматичний театр імені Володимира Магара.

Чому тільки старші курси? Тому що вихователь вирішила повести дітей і на дорослу виставу, більш глибоку та драматичну, де потрібно подумати, замислитися і, звичайно, відпочити. Для перших курсів готується похід 6 листопада на виставу «Загублена любов» за творами Тараса Григоровича Шевченка.

Вкотре вихователь разом з учнями отримали задоволення від професіоналізму та постановки артистів. Цього разу до нашого свята мистецтва приєдналася Богдана Валеріївна Бальвас, вона з цікавістю спостерігала не тільки за виставою, але і за реакцією учнів «Моторобудівника». Але самим приємним був прихід випускників – Лофердюка Віталія, Цапенко Богдана, Запари Максима, які і після випуску з нашого навчального закладу вирішили не змінювати традицій і разом з нами відвідали театр. 

Серце вихователя переповнила гордість після слів адміністратора театру Магара – Ланкіної Валентини Петрівни, вона сказала: «До нас постійно ходять діти з різних навчальних закладів, але Ваші діти, Сурая, самі слухняні та вдячні».

«Дякую, мої хороші мешканці гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» - ви в мене найкращі!»

Кулієва-Корчинська С.М.

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 2019-10-16