Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Книги – люди в палітурках

22 жовтня Запорізьке ВПУ Моторобудівник взяло участь у конкурсі буктрейлерів «Книга, яка мене схвилювала». Це змагання нового формату серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) всієї області. Було представлено 32 роботи.
2020-04-29

Призовник 2019

16 жовтня 2019 року на базі військової частини А1978 м. Запоріжжя, з нагоди святкування «Дня Захисника України», Обласним центром патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради було проведено щорічний обласний конкурс - «Призовник-2019». В змаганнях приймали участь 18 команд, а саме, трудова та студентська молодь Запорізької області.
2019-10-23

Театр в мені…

15 жовтня 2019 року учні ІІ, ІІІ та ІV курсів Державного навчального року «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відкрили театральний сезон нового навчального року. Вони відвідали, вже улюблений драматичний театр імені Володимира Магара.
2019-10-16

Які батьки, такі й діти

Цей народний вислів можна стовідсотково віднести і до класних керівників та кураторів навчальних груп, які на період навчання наших учнів стають для них справжніми батьками. Багато проблем у вихованні сучасної молоді: і соціально-побутові, і складні відношення з батьками, і проблеми в навчанні та в особистому житті. Допомогти їм – наш обов’язок! Ці та інші виховні проблеми обговорювались на засіданні методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».
2019-10-16

Верстатники рулять

Не так – то просто стати справжнім спеціалістом своєї справи. Ось і учні групи 6/16 вже четвертий рік навчаються за складною професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням». Учні вже пройшли повну атестацію за професією «Верстатник широкого профілю», а 11.10.2019 вони склали кваліфікаційний іспит на отримання ІІ кваліфікаційного розряду «Оператор верстатів з програмним керуванням».
2020-04-29

Перші кроки "Використання платформи Plickers на уроці"

У кабінеті №14 ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» група 15/17 пройшла «першу проба пера». На уроці з предмету: «Технології верстатних робіт» по темі: «Введення свердла в масив та виведення його з просвердленого отвору», пройшло бліц - опитування за допомогою платформи Plickers.
2019-10-09

Почесна нагорода

В колективі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» працюють творчі та талановиті люді. Діяльність наших педагогів направлена на всебічний розвиток сучасного випускника, на формування його професійних компетенцій. А це стає можливим завдяки кропіткий роботі викладачів та майстрів, діяльність яких за своїм характером спеціалістами відноситься до творчих видів діяльності і розглядається як безмірно нелегкий труд.

Високі досягнення наших педагогів неодноразово відмічались відзнаками Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки України в Запорізькій області, 2019 рік є особливим у цьому відношенні.

За високий професіоналізм, багатолітню та плідну роботу в системі освіти, великий внесок в розвиток професійно-технічної освіти Міністерство освіти і науки України нагородило нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» викладач спеціальних дисциплін Захаренко Ганна Степанівна.

Ця нагорода є показником того, що в нашому навчальному закладі дійсно працюють найкращі педагогічні працівники.

Савінська Л.М.

заст. директора з НВР ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
2019-10-04

Знай наших!

В першу неділю жовтня щорічно відмічається професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти. Саме в цей день визначається надзвичайна роль впливу вчителя на долю та становлення кожної людини суспільства. 

02 жовтня 2019 у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте свято з нагоди Дня працівника освіти. Кращі педагоги міста та області були відмічені грамотами, дипломами та преміями за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Диплом лауреата обласної педагогічної премії 2019 року отримала і наша колега – викладач спеціальних дисциплін Захаренко Ганна Степанівна.

Ганна Степанівна за свою багаторічну роботу у системі освіти має велику кількість педагогічних та методичних надбань та досягнень. Тому отриманий нею диплом-це висока оцінка її багаторічної та плідної роботи.

Колектив училища щиро вітає Ганну Степанівну з нагородою і бажає їй  подальших успіхів та вдячних учнів.

Савінська Лариса Мойсіївна,

заст. директора з НВР ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2019-10-04

Шануємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє

20 вересня, 2019 року, напередодні відзначення Дня партизанської слави і 76-ї річниці визволення міста Запоріжжя, вже не вперше, учні групи №12/17 нашого навчального закладу взяли участь у поновленні надписів на меморіалі «Вічна пам'ять, вічна скорбота» на Капустяному кладовищі.
2020-03-20

План проведення тижня фізичної культури та спорту 2019-2020 н.р.
2019-09-20