Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Які батьки, такі й діти

Цей народний вислів можна стовідсотково віднести і до класних керівників та кураторів навчальних груп, які на період навчання наших учнів стають для них справжніми батьками. Багато проблем у вихованні сучасної молоді: і соціально-побутові, і складні відношення з батьками, і проблеми в навчанні та в особистому житті. Допомогти їм – наш обов’язок! Ці та інші виховні проблеми обговорювались на засіданні методичної комісії класних керівників ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».
2019-10-16

Верстатники рулять

Не так – то просто стати справжнім спеціалістом своєї справи. Ось і учні групи 6/16 вже четвертий рік навчаються за складною професією «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням». Учні вже пройшли повну атестацію за професією «Верстатник широкого профілю», а 11.10.2019 вони склали кваліфікаційний іспит на отримання ІІ кваліфікаційного розряду «Оператор верстатів з програмним керуванням».
2020-04-29

Перші кроки "Використання платформи Plickers на уроці"

У кабінеті №14 ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» група 15/17 пройшла «першу проба пера». На уроці з предмету: «Технології верстатних робіт» по темі: «Введення свердла в масив та виведення його з просвердленого отвору», пройшло бліц - опитування за допомогою платформи Plickers.
2019-10-09

Почесна нагорода

В колективі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» працюють творчі та талановиті люді. Діяльність наших педагогів направлена на всебічний розвиток сучасного випускника, на формування його професійних компетенцій. А це стає можливим завдяки кропіткий роботі викладачів та майстрів, діяльність яких за своїм характером спеціалістами відноситься до творчих видів діяльності і розглядається як безмірно нелегкий труд.

Високі досягнення наших педагогів неодноразово відмічались відзнаками Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки України в Запорізькій області, 2019 рік є особливим у цьому відношенні.

За високий професіоналізм, багатолітню та плідну роботу в системі освіти, великий внесок в розвиток професійно-технічної освіти Міністерство освіти і науки України нагородило нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» викладач спеціальних дисциплін Захаренко Ганна Степанівна.

Ця нагорода є показником того, що в нашому навчальному закладі дійсно працюють найкращі педагогічні працівники.

Савінська Л.М.

заст. директора з НВР ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
2019-10-04

Знай наших!

В першу неділю жовтня щорічно відмічається професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти. Саме в цей день визначається надзвичайна роль впливу вчителя на долю та становлення кожної людини суспільства. 

02 жовтня 2019 у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте свято з нагоди Дня працівника освіти. Кращі педагоги міста та області були відмічені грамотами, дипломами та преміями за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Диплом лауреата обласної педагогічної премії 2019 року отримала і наша колега – викладач спеціальних дисциплін Захаренко Ганна Степанівна.

Ганна Степанівна за свою багаторічну роботу у системі освіти має велику кількість педагогічних та методичних надбань та досягнень. Тому отриманий нею диплом-це висока оцінка її багаторічної та плідної роботи.

Колектив училища щиро вітає Ганну Степанівну з нагородою і бажає їй  подальших успіхів та вдячних учнів.

Савінська Лариса Мойсіївна,

заст. директора з НВР ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»

 
2019-10-04

Шануємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє

20 вересня, 2019 року, напередодні відзначення Дня партизанської слави і 76-ї річниці визволення міста Запоріжжя, вже не вперше, учні групи №12/17 нашого навчального закладу взяли участь у поновленні надписів на меморіалі «Вічна пам'ять, вічна скорбота» на Капустяному кладовищі.
2020-03-20

План проведення тижня фізичної культури та спорту 2019-2020 н.р.
2019-09-20

Поетапна атестація в групі №12/17 з професії «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

13 вересня 2019року в Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна  атестація на встановлення 4 кваліфікаційного  розряду з професії «Електрогазозварник». 
2019-09-19

Ласкаво просимо до нашої домівки!

1 вересня 2019 року гуртожиток Державного навчального закладу «Моторобудівник» радо вітав та зустрічав учнів й батьків в своєму затишному, оновленому холі. Серед них були ті, що вперше переступили поріг нашої домівки – першокурсники. В їх очах можна було побачити  і захват, і страх, і радість, а більше хвилювання, бо для них це початок нового життя самостійності та дорослості.
2020-04-29

Вітаємо літніх іменинників!

В гуртожитку нашого навчального закладу є традиція – кожного місяця, з вересня по червень, вихователь на святкових зборах поздоровляє іменинників місяця і вручає солодкий подарунок. Кожен радіє отриманому, і з нетерпінням чекає цієї події.
2019-09-19